Pamietnik syna. ❤️Seks w rodzinie ❤️opowiadanie erotyczne

Reading Time: 3 minutes

❤️Seks w rodzinie ❤️opowiadanie erotyczne

Mój 14 leni syn prowadzi pamiętnik w swoim tablecie. Skopiowałam część notatek z lipca tego roku.

…..

Mama ma super cycki. Takie nie za duże i nie za małe, a nie bujają się jak Pani od polaka. Od Romka dostałem Hustlera. Są tam zdjęcia kobiety bardzo podobnej do mamy. Sama tylko, ale wszystko widać. Wyobrażałem sobie, że to mama a ja jej to robię między nogami i w usta. I ona przede mną klęczy i prosi, żebym jej wsadził do gardła. Ale jak zacząłem myśleć, że ssie jej piersi, to zaraz się spuściłem i trafiłem na gazetę ze dwa razy, masakra. Chyba wytnę tą stronę, bo lepiej jest wyjść na złodzieja niż się ośmieszyć. Fajnie, że jest gorąco. Mama nosi takie zwiewne ubrania i krótki. Ja to lubię i to nie wiem co o tym myśleć, bo wielu kolegów wali o swoich m., albo o siorkach. O nauczycielkach to jest norma. Ale każdy się boi przyznać, bo mu powiedzą, że ma nasrane we łbie i jest skończony. Nawet z Romkiem się boje przyznać, a przecież mu ufam. On na moją mame tez patrzy, na tyłek i nogi. A jego ma lepsze jeszcze nogi bo biega. Słyszałem, ze w jakiejś wsi Godziesze, to nauczycielka ma syna z takim jak ja.

……….

Romek mi mówił, że w Rosji i w Indiach to kazirodztwo jest dozwolone. Sprawdziłem i spoko. A w stanach jest zabroniona prostytucja, a w Niemczech nie. Ale by mnie i tak nie wpuścili. Wale sobie konia 3-4 razy dziennie zawsze w łazience pod prysznicem i do umywalki. Mama się skapnęła chyba i kazała wymontować klucz z łazienki. Ja też się kapnąłem i nic a ona wchodzi niby po coś a je kucam w brodziku. Schowałem małego pod nogi, a jak weszła to mi tak stanął jak jeszcze nigdy.

………….

Zostawiłem w łazience gume do żucia cała paczkę. Sprytny byłem, bo jak brała prysznic to wszedłem po gumę, zobaczyłem, co trzeba, ale wyszedłem nie biorąc gumy, ze to niby jestem zaskoczony, bo drzwi otwarte. Mogła mnie sprawdzić i wyglądało ze nie ma ściemy. Musze chyba walić w majty owijać je tak żeby się spuszczać z przodu, bo mnie mama pilnuje i sperma mi wali na dekiel. Jak ją tylko widzę t mi staje a ona się spogląda.

………

Po południu dzwonił szef mamy. „Poproś mamę, jak mi da dupy to dostanie awans”. Kutas. Oczywiście tak nie powiedział, ale tato nie raz mame o to wyzywał. Poszedłem do niej i leżała na brzuchu pod kocem. Obok stała wódka i sok. A obok pigułki na sen i jednej w listku nie było. Zacząłem ją szarpać i woła, ale nic to nie dało. Odrzuciłem koc a ona była w koszuli i majtkach. Zostawiłem ja tak i jej szefowi powiedziałem, że mama wyszła i że wołałem ją przez okno bo telefon zostawiła. Ale serce to mi jeszcze nigdy tak nie waliło. Rozmyślne przykryłem ją tak, że rekę trzymałem na jej tyłku. A ona nic, jak kamień. Poszedłem do łazienki i spuściłem się w jej majty przygotowane d prania.

…………..

Sprawdziłem gdzie trzyma środki nasenne.

………….

Jak tydzień temu poszła spać po południu. Zajrzałem do apteczki i zabrała środki nasenne. Ręce mi się trzęsły i serce waliło, ale wszedłem o niej i było tak jat tydzień temu. Zadzwoniłem z komórki na stacjonarny, na niby odebrałem, udawałem rozmowę i poszedłem ja budzić. Ale była nieprzytomna. Stanął mi, zaciągnąłem jej majtki z pupy i położyłem się na niej pensem w jej szparze tyłka i tak jeździłem aż mi się ześlizgnął w dół i wszedł najpierw lekko a potem ciężko ale wszedł i tak łaskotało, że zrozumiałem ze to wytrysk. Wiec podciągnąłem jej maty i przykryłem ja i już mi się nie chce walić konia.

Tyle pamiętnik. Nie spałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *