SEKS Z RODZICAMI ORAZ RODZEŃSTWEM ❤️Seks w rodzinie ❤️opowiadanie erotyczne

Reading Time: 2 minutes

❤️Seks w rodzinie ❤️opowiadanie erotyczne

Serdecznie witam wszystkich.Nazywam się Ewelina.Mam ładne brązowe oczy oraz włosy jak również średniej wielkości piersi. Mieszkam z rodzicami oraz dwiema siostrami na jednym z warszawskich osiedli. Gdy tego dnia wróciłam ze szkoły mama zapytała:

-Dołączysz do nas dziś wieczór?

-Bardzo chętnie-odparłam nieco zaskoczona.

-Przygotuj się na nieziemskie doznania.

-Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli.

-Wszystkiego dowiesz się wieczorem.

Zmywszy naczynia i odrobiwszy zadania ze szkoły usiadłam przed komputerem włączając film nakręcony podczas zeszłorocznych wakacji spędzanych na Krecie. Oglądając znajome okolice

przywoływałam w pamięci codzienne kąpiele oraz wylegiwanie się godzinami na gorącej plaży.

Uwielbiałam podziwiać pełne jakiegoś tajemniczego uroku wschody oraz zachody słońca.

Oglądnąwszy nagranie zajęłam się czytaniem chcąc jakoś zagospodarować czas do wieczora. Spożywszy kolację udaliśmy się do sypialni rodziców.Wchodząc jako ostatnia zamknęłam drzwi pokoju na klucz oraz łańcuch.Wówczas mama uśmiechnąwszy się rzekła:

-Dzisiaj pierwszy raz doświadczycie nieziemskich doznań.Zatem róbcie dokładnie tak jak my.

Po tych słowach podeszła do ojca, po czym całując go namiętnie zaczęła powoli rozbierać.

Ojciec nie pozostawał dłużny także rozbierając mamę.Wkrótce oboje byli całkiem nago.

Widząc nas nadal ubrane mama rzekła;

-Rozbierajcie się dołączając do nas.

Spojrzawszy na siebie zaczęłyśmy pozbywać się ubrań. Najpierw zdjęłyśmy sukienki następnie pozbywając się także bielizny. Niebawem wszystkie trzy byłyśmy nagie.Lekko tym zażenowane początkowo nieśmiało dołączyłyśmy do miłosnych igraszek rodziców.Podczas pieszczenia ojca przez Teresę oraz Sandrę ja uprawiałam seks z matką.Pomiędzy namiętnymi pocałunkami lizałyśmy sobie wzajemnie cipki oraz piersi.Potem siostry zajęły się matką,zaś ja ojcem.

Kiedy po czułym pocałunku wsadził mi swego penisa do cipki jęknęłam z doznanej rozkoszy. Na samym końcu rodzice zajęli się sobą, moje siostry mną.Najpierw Teresa masowała moje piersi natomiast Sandra lizała cipkę.Chwilę potem szybko zamieniły się swoimi miejscami. Jęczałam bardzo zmysłowo doznając nieznanych jeszcze nigdy dotąd seksualnych doznań.

Oczywiście odwdzięczyłam się siostrom podobnymi pieszczotami.Skończywszy położyliśmy się zmęczeni oraz zarazem spełnieni.Przytulając się do nagiej Sandry rzekłam:

-To było cudowne.Musimy takie coś powtarzać częściej.

Odtąd jeśli tylko mamy jakąś wolną chwilę lub nie przychodzą goście zamykamy się razem uprawiając ostry oraz pełen namiętności rodzinny seks.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *