Sesja – sex opowiadanie erotyczne

Reading Time: 4 minutes

Jak zbliżałam się do stacji zobaczyłam go. Siedział na ławce pochylony naprzód podparty na łokciach, wyglądał na zamyślonego. Sympatia zatrzymał się, poczekałam aż tłum osób wyjdzie aby swobodnie opuścić wagon. On wyszukał mnie wzrokiem, pięknymi oczami, śledził każdy należący do mnie ruch jak szłam w jego kierunku. Spytacie, a co ze strachem najzwyczajniej znikł nie było po poprzednio śladu. Stanęliśmy przeciw siebie. Nie umiałam powiedzieć żadnego słowa, ta chwila była piękna dodatkowo nie chciałam do tej pory jej rozbijać. Chwycił należący do mnie plecak i przysunął się prawie że mnie, czułam żar bijący od chwili niego(ode mnie zapewne dodatkowo on ten wyczuwał).

Nie mogłam poprzednio ścierpieć, chcąc zbadać tego usta delikatnie dotknęłam ich muskając swymi nie spuszczając wzroku z niego. Nie uciekł, więcej przytrzymał mnie zbyt biodra dodatkowo nie pozwolił się odsunąć. -Choć my stąd, gród dalej ładniej wygląda aniżeli stacja PKP-mówiąc te słowa proch na twarzy piękny choć skromny uśmiech.

Chwycił mą graba dodatkowo poszliśmy. Po podróży nie odczuwałam zbytniego zmęczenia, więc przystałam na jego propozycję zwiedzenia aglomeracje(ale udaliśmy się dopiero na targ aglomeracje) Tam też porozmawialiśmy obok ciepłym posiłku w restauracji. -Nadgoniłem godzin w pracy w poprzednią sobotę więc jutro mam wolne, może wieczorem udamy się na ognisko z moimi znajomymi. Poznasz Kingę o której wszyscy ludzie tyle pisałem. Zgodziłam się, chciałam ich zawrzeć znajomość, seksowne kobiety i do wieczora zapewne Damian zajmie mi dzienna pora. Dzienna pora żwawo zbliżał się ku końcowi, spacerem wieczorową porą zmierzaliśmy do lokalu Damiana. Już od chwili drzwi przywitała nas jego suka. Mała dodatkowo hałaśliwa, może i zazdrosna. Damian poszedł spośród Peyty do tej pory na spacer a ja w tym czasie mogłam trochę się odświeżyć dodatkowo zagościć w jego mieszkaniu. Nie przypuszczałam, że byłam w taki sposób zmęczona. Po ciepłym prysznicu usiadłam przed telewizorem spośród kubkiem herbaty w dłoniach. Wypiłam połowę, i moje powieki stały się ciężkie dodatkowo nie mogłam im zaradzić. Odstawiłam garnuszek i oparłam się o ozdobną poduszkę tapczanu….. Przebudziłam się, leżałam w łóżku opatulona kocem. Uśmiechnięta przetarłam oczy wybudzając je ze snu. Po poprawieniu koca cicho wyszłam z pokoju. Nie miałam pojęcia, która bywa godzina, mój telefon został w salonie gdzie obecnie zmierzałam. Łał…wdech mi zaparło, Damian spał na tapczanie odkryty do połowy, tego nagi tors przyciągał należący do mnie wzrok. Chwilę postałam oglądając jak jego klatka projektuje delikatne ruchy góra-dół. Przez żaluzję przebijał się blask pełni, napawając mir niesamowitym światłem. U jego stóp spała psina, oj przepraszam już patrzyła w mym kierunku swymi błyszczącymi ślipiami. Bałam się że narobi hałasu zatem chwyciłam torebkę dodatkowo zaczęłam się wycofywać z pokoju. Raptem wstała dodatkowo ruszyła w moją stronę, minęła mnie dodatkowo stanęła przy drzwiach wyjściowych. -Ech na plac chcesz iść-pomyślałam na głos, zatem poszłam. Jako wchodziłam na piętro spuściłam ją ze smyczy a ta spośród radośnie pobiegła do drzwi. Usłyszałam jak Damian bawi się spośród nią, w taki sposób ubrany w jeansy kucał przy wejściu dodatkowo rozpieszczając psiaka. Weszliśmy do domu. W przedsionku odwróciłam się w tego kierunku, niech to szlak- znów serce zaczęło mi kołatać, wzrokiem badałam jego zgromadzenie. Przygryzłam dolną wargę, myśląc że ujdzie to tego uwadze, myliłam się. -Asiu pragnę Cię spośród każdą chwilą coraz bardziej. Widzę, że nie tylko ja.. Mówiąc te wyrazu przysunął się bliżej, jego dłoń dotknęła mego ramienia i zeszła na dole żeby spleść nasze palce. Drugą dłonią pieścił me pupy plecy gładząc ostrożnie dodatkowo badając je na wskroś bluzkę. Spośród nas obojga pulsowało pragnienie jakiego nigdy do tej pory nie doświadczyłam.

Damian musnął me usta wywołując u mnie mało ważące westchnienie pełne rozkoszy. Co ego robię-przebiegła mi myśl w głowie, wszak wiem jak to należy się skończy. Obecnie to ja powinnam się was postawić pytanie gdzie się rozdział rozsądek? Złączyliśmy nasze wargi dodatkowo języki w długim dodatkowo namiętnym pocałunku. Damian zaczął stać na czele mnie do pokoju nie przerywając pocałunku. W pokoju jego dłonie zaczęły rozpinać moją bluzkę, klawisz po guziku pod adresem górze. Ja nie pozostałam mu dłużna i pieściłam tego nagi tors i poparcie. Położyliśmy się na łóżku. Czułam jak tego klatka ociera się o moją, pragnęłam czuć jego nagie ciało na sobie. Powędrowałam dłońmi po jego bokach, do pępka i rozporka, jaki zaczęłam rozsuwać. Złapał me dłonie- nie musimy się śpieszyć, można pozostawać obok pieszczotach? -nie..wiesz że oboje nie damy rady się ujarzmić… Poluzował uścisk dłoni dodatkowo pozwolił nadal go obnażać. Nie potrafię przywołać spośród pamięci chwili gdy moje spodnie znalazły się na podłodze. Zaczął powoli dawać pocałunki mą szyję przechodząc po obojczyku ku mostkowi i piersi.

Wyprężyłam zgromadzenie żeby mógł je po domowemu sprawiać przyjemność, ssać, przygryzać. Jęczałam, oddychałam żwawo. Gotowałam się w środku czując jak powoli zbliża się do mych majtek. Wplątałam palce w tego włosy dodatkowo przygryzłam wargę żeby ugasić ekstaza jaka się we mnie zbierała. Ściągnął me majtki, leżałam naga pragnąc złączenia spośród nim. Zaczął całować me udo zbliżając się coraz szybciej. Wreszcie jego gorące wargi ucałowały należący do mnie najczulszy punkt. -tak..jęczałam, czując jak prawie że bywam najwyższej rozkoszy. Po mym ciele przeszedł przyjemny polskie laski dreszcz. Poczułam jak wkrada się on językiem, piszczałam. Posiada ekstaza doprowadziła mnie do obłędu, nie byłam w stanie myśleć. Wbiłam palce w pościel dodatkowo pewnie zacisnęłam. Szczytowanie, w taki sposób ludzie nazywają te chwile uniesienia, ego nie potrafię wymienić tylu wspaniałym przeżyciom jednego znaczenia. Damian po takim wszystkim przytulił mnie pewnie i ucałował. Nie był to w pełni stosunek, aliści wiem, że działał on w taki sposób szczególnie. Nie byłam na niego zbyt to zła. Mogłabym powiedzieć, że nadal jestem czysta dodatkowo nie tknięta ale w inny sposób to odczuwam. Dziś gdy to spisuję sama się sobie dziwię, z jakiego powodu nie potrafiłam nad tym zapanować? Przerwać lub się wycofać. Przeczytajcie i odpowiedzcie mi, dlaczego Damian znalazł w sobie taką siłę i się powstrzymał, i ja która spodziewała się swego pierwszego razu nie umiałam powiedzieć stop?