Szalona rodzinka – cz.2 Fantazje erotyczne opowiadanie erotyczne

Reading Time: 4 minutes

Fantazje erotyczne opowiadanie erotyczne

Ta noc spędzona w sypialni rodziców, kiedy uprawialiśmy wspólnie seks z nimi była początkiem naszych wspólnych zabaw, które często odbywały się w sypialni rodziców i nie tylko ale także szczególnej więzi tzn. mnie, siostry, mamy i taty, . Po tak upojnej nocy wstaliśmy koło południa, mama nagusieńka zresztą jak my wszyscy krzątała się po kuchni przygotowując śniadanie, spojrzałem na jej cipkę, zresztą razem z siostrą pokazały je w całej okazałości, powiedziały że ich cipki są tak obolałe jak nigdy dotąd, ich wargi sromowe i łechtaczki były lekko obrzmiałe od naszego nocnego ruchania. Zresztą nasze kutaski też były trochę obolałe, co naocznie stwierdziły nasze panie patrząc na nasze postawione do pionu kutasy.

Rodzice stwierdzili, że mają wspaniałe nad wyraz dorosłe emocjonalnie dzieci i w życiu nie zakładali że coś takiego przydarzy się w naszej kochającej rodzince. Mieli trochę wyrzutów sumienia, ale rozmawiając szczerze, doszliśmy wspólnie do porozumienia, że przecież jesteśmy kochającą się rodzinką i nigdy nie mieliśmy przed sobą tajemnic, zawsze rozmawialiśmy szczerze na różne tematy, min. seksu – nie było tematów tabu, a poza tym wszystko i tak pozostanie w rodzinie. Zgodziliśmy się, że będzie wspaniale jak będziemy kontynuować to co zaszło poprzedniej nocy.

Rodzice stwierdzili,że każdy z nas ma prawo do swojej prywatności, ale kiedy będzie miał ochotę na seks to nie ma problemu, jesteśmy do swojej dyspozycji i będziemy dalej uprawiać seks wspólnie. O swoich fantazjach pragnieniach i oczekiwaniach będziemy opowiadać otwarcie i bez skrępowania i zahamowań, nawet jakby to były najbardziej hardcorowe, wyuzdane i perwersyjne pragnienia. Mama i tata mając większe doświadczenie w seksie niejako stawali się naszymi nauczycielami.

Wieczorem, rodzice zaproponowali nam powtórkę, postanowiliśmy uprawiać seks w kuchni, gdzie mieliśmy do dyspozycji dużą kanapę, tata spytał się kto pierwszy będzie uprawiał seks i z kim, ja stwierdziłem że wolę z mamą, więc tata i siostra bez oporów zgodzili się że on będzie posuwał Anię ja mamę Beatkę. Tata przeniósł siostrę na stół, rozchylił jej szeroko nogi i zaczął językiem doprowadzać własną córkę do wilgotności, ja z mamą w poz 69 nawzajem pieściliśmy się na kanapie. Po jakimś czasie kiedy nasze panie i nasze kutaski były gotowe przystąpiliśmy do ostrego pieprzenia i doprowadzania ich do rozkoszy i orgazmów. Mama płożyła się na plecach, szeroko rozłożyła nogi, rozchylając szeroko swą cudną 39 letnią cipkę, ukazując wąskie wejście do jej pochwy, z której sączyły się już soczki, ja nie czekając przystawiłem swą maczugę do wejścia jej cipki kilka razy potarłem o jej łechtaczkę i rowek oraz wargi sromowe, aż, kutas lśnił od jej i moich soków, rękoma masowałem jej zgrabne piersi ssąc przy tym jej sutki które mocno stanęły i stwardniały. Tata w tym czasie ładnie już posuwał od tyłu, opartą o stół siostrę a jego kutas pracował w jej cipce jak tłok. Jego pchnięcia musiały być mocne bo siostra aż wyła z rozkoszy, a cipkę miała jeszcze nie tak rozciągniętą jak mama, więc te 20 cm ojca było dla niej wyzwaniem, widziałem kątem oka jak się prężyła i wyginała, zaciskała wargi, syczała, a czasami próbowała uciec od ostrych , mocnych i głębokich pchnięć kutasa ojca, a ojciec tak jak wieczorem mocno dobijał kutasem aż po nasadę swoich jaj aż słychać było ten mocny plusk jaj o jej cipkę, z której ciekły duże ilości soków które rozciągały się na podbrzuszu i jajach ojca, Ja w tym czasie też wprowadziłem kutasa w cipkę mamy najpierw delikatnie wszedł żołądź, ale jak wszedł już czubek kutasa bez ogródek głęboko dobiłem aż po nasadę mamę aż odrzuciło mocno stęknęła ale już była mocno zakorkowana, zacząłem niczym piesek szybko i głęboko ją posuwać, oplotła mnie nogami za biodra i jeszcze mi pomagała dobijać głębiej, głośno przy tym krzycząc z rozkoszy, aż nasz 3 letni bokser Maks nie wiedząc co się dzieje zaczął głośno szczekać w przedpokoju, mama trochę się uciszyła,aby nie drażnić swoimi krzykami naszego psa, zaczęła reagować trochę ciszej na moje coraz mocniejsze pchnięcia , na kutasie czułem jak jej cipka mocno się zaciska, czułem także jak obijam kutasa o jej ścianki pochwy. Ruchałem coraz mocniej, mama mocno dyszała ,aż nie mogła złapać oddechu. Po jakimś czasie poczułem,że dochodzę mama też powiedziała do mnie –

-Tomku synku pieprz mnie mocniej -zaraz będę miała mega orgazm

– odpowiedziałem Beatko (pierwszy raz po imieniu do mamy- Zaraz zaleję ci cipkę spermą

Poczułem jak jej pochwa mocno zaciska się na moim kutasie, w środku czułem jak jej cipka mocno pulsuje, dostałem mocnych spazmów mocno wbiłem się w jej cipkę i zacząłem się spuszczać, wlewałem spermę do jej środeczka było tego naprawdę sporo i jak wieczorem wczoraj, sperma zaczęła się wylewać z jej cipki na zewnątrz. Ojciec chwilę po mnie też spuścił się do cipki Ani, jego potężne jądra też wyprodukowały dużo spermy, która wyciekała z cipki siostry, tworząc razem z wypływającymi sokami dużą plamę na podłodze.

Opadliśmy na siebie tzn. tata na siostrę ja na mamę i leżeliśmy tak przytuleni do siebie dobrych kilka chwil dochodząc do siebie. Nasze dziewczyny były zaspokojone, oczywiście my również.

Wspólny seks z rodzicami stał się znaczący w naszych relacjach, szczerze mówiąc czasami z ojcem doprowadzaliśmy nasze panie do orgazmu i dwa , trzy razy dziennie, za każdym razem zostawiając spory ładunek naszej spermy w ich cipkach. Kiedy mieliśmy ochotę na taki dziki wolny seks, w zależności od sytuacji wspólnie z tatą dogadzaliśmy naszym paniom. Cipka siostry też zrobiła się luźniejsza od tego naszego pieprzenia, nie miała problemu z przyjmowaniem w cipce mojego 18 cm kutasa, czy 20 cm kutasa taty. Niekiedy ojciec tylko wylizywał mamie i siostrze cipki robiąc im namiętną minetkę, a ja mocno potem ruchałem cipkę mamy i siostry oraz doprowadzałem je do orgazmu. Mieliśmy duże potrzeby i jeszcze większe fantazje, w ogóle mieliśmy szalone pomysły na wspólny seks. Kiedy mieliśmy ochotę na seks, nie ważne kto proponował czy tata czy mama czy ja czy siostra nigdy sobie nie odmawialiśmy czerpania z niego przyjemności, a miejsce i czas nie miały znaczenia., po prosty uprawialiśmy seks wtedy kiedy mieliśmy ochotę i chęci. Ale nie samym seksem człowiek , żyje poza domem byliśmy normalną rodzinką, a w domu trochę szaloną, i tak to co robiliśmy w domu, pozostawało w naszej szalonej rodzince i było naszą słodką tajemnicą.

Kiedy odpoczywaliśmy po naszych łóżkowych igraszkach często opowiadaliśmy sobie nawzajem o naszych fantazjach seksualnych i pragnieniach, czasami naprawdę szalonych ale w życiu warto spróbować wszystkiego, aby później nie żałować.

PS. Ale o fantazjach i pragnieniach oraz co z tego wynikło może napiszę w dalszej części może być hardcorowo ?!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *