Sex shopy w Krakowie

Reading Time: 3 minutes

Sex shopy w Krakowie – Zobacz najlepsze sklepy erotyczne w Krakowie

Poszedłem ostatnio po raz pierwszy do sex shopu w Krakowie i to było coś ze snu. Było tak, jakbym wszedł do zupełnie nowego świata podobnego do Narnii.

Nie, tylko żartuję. Wyglądało to tak, jak każdy inny sklep erotyczny w Krakowie, w którym kiedykolwiek byłam, z wyjątkiem sklepów spożywczych, gier wideo czy artykułów toaletowych, które sprzedawały zabawki seksualne.

Na początku wydawało mi się to trochę dziwne, ponieważ z jakiegoś powodu czułem się, jakbym w jakiś sposób naruszył jakiś kodeks postępowania człowieka i wszedł w nową, buntowniczą fazę mojego życia. Ale gdy tylko pozbyłam się tego uczucia lekkiego zażenowania i szoku, było całkiem fajnie.

Biorąc pod uwagę fakt, że jestem nowy w tej całej sprawie, nie chciałem po prostu chodzić i chwytać rzeczy, więc skorzystałem z pomocy jednej z pięknych pań z Cupid’s Closet i kazałem jej wprowadzić mnie w najgorętsze, najzabawniejsze i najlepsze zabawki seksualne na rynku właśnie teraz, abym mógł się z wami podzielić.

Więc, tutaj jest tylko kilka rzeczy, które powinieneś kupować już teraz:

1. Zły Aqua Flavored Lubricant, solony karmelem

Zły płyn smarujący Aqua Flavored Lubricant/Amazon
Wicked Aqua Flavored Lubricant, Solted Caramel, $9, Amazon

Nigdy nie byłem wielkim fanem smaru. Szczerze mówiąc, po prostu nie widziałem, dlaczego ludzie tego potrzebują, bo jeśli poprawnie gra wstępna jest dla ciebie wystarczająca, będziesz potrzebował epickiej sesji seksualnej.

Jak byłem stating my take on lubes, asystent właśnie powiedział mi, aby dać ten jeden strzał. Ona położyła niewielką ilość na mój palec i poprosiła mnie, aby go polizać. (Kinky, wiem.) Co dziwne, to była najlepsza rzecz, jakiej kiedykolwiek próbowałem. To było magicznie pyszne i teraz stało się dla mnie zszywką w sypialni.

Teraz w pełni rozumiem, dlaczego tak wiele osób używa smaru i flock do tego szczególnie.

2. We-Vibe 4 Plus Pary Vibrator pary

We-Vibe 4 Plus Couples Vibrator/Amazon
We-Vibe 4 Plus Couples Vibrator, $94, Amazon.

To szaleństwo. Po prostu nie wiem nawet, jak inaczej to wyrazić lub powiedzieć, ale ktokolwiek o tym pomyślał, był geniuszem i prawdopodobnie również w związku na odległość.

Jeśli jesteś w związku z partnerem, który albo mieszka daleko, albo zawsze podróżuje, ta zabawka jest zdecydowanie dla Ciebie. Możesz kontrolować wnętrze swojej znaczącej drugiej osoby tak długo, jak długo ma je w sobie, i istnieje wiele sposobów, aby dodać swój własny spin na ten temat.

Zapytałem kilku moich dziwacznych przyjaciół, jak używają swoich, a odpowiedzi wahały się od prysznica do seksu, aż do kolacji w restauracjach i podczas podróży po drogach.

3. Jimmyjane HELLO TOUCH Finger Vibrator

Jimmyjane HELLO TOUCH Finger Vibrator/Amazon
Jimmyjane Hello Touch Finger Vibrator, $35, Amazon.

Jest to jedyna zabawka, która daje i może działać w obie strony, dlatego jest tak popularna zarówno wśród par, jak i singli.

Przypomina mi to rękę robota z wibrującymi wskazówkami i jest to albo coś, co facet może wślizgnąć się do przyjemności swojej dziewczyny podczas gry wstępnej lub seksu, albo dziewczyna może umieścić na ręce i używać podczas gry wstępnej i ustnej, jak również.

Znaczy, kto by nie chciał wibratora palca? Plus, jest to jedna z niewielu zabawek tam, że jest bardziej atrakcyjne wizualnie i nie jest kształt penisa lub zwierzęcia.

4. LELO TOR 2 Ring

LELO TOR 2 Ring/Amazon
LELO Tor 2 Vibrating Ring, $139, Amazon.

Pierścienie albo przerażają ludzi, albo je ekscytują. Osobiście nie obchodzą mnie one, ale warto było je odkryć i spróbować.

Przeznaczony jest dla osób, które są super nowe lub niedawno zdecydowały się na bawienie się w świecie zabawek seksualnych i jest stosunkowo łatwy w użyciu. Nie tylko jest super mocny, ale ma sześć różnych ustawień i jest bardzo łatwy do poślizgu.

Ekspert w sklepie zaleca stosowanie tylko odrobinę smaru i utrzymanie otwartego umysłu, jeśli chodzi o całe doświadczenie, ponieważ może to przyprawić Twoje życie seksualne w bardzo zabawny i nieoczekiwany sposób.

Czym są feromony i jak działają na ludzi?

Reading Time: 2 minutesFeromon jest substancją chemiczną produkowaną przez ssaki, która zmienia zachowanie innych ssaków tego samego gatunku. Feromony są naturalne i zmieniają zachowania. Wiele osób kojarzy feromony z zachowaniami seksualnymi, ale feromony mogą robić o wiele więcej niż wpływać na czyjeś seksualne pragnienia.

Feromony są ektohormonami, co oznacza, że działają poza ciałem. Różnią się one od większości innych hormonów z powodu tego czynnika. Feromony oddziałują na inne osoby, a nie na osobę, która je wydziela.

W przeciwieństwie do owadów, feromonalne zapachy u ssaków nie muszą być pachnące, aby mogły być odebrane. Nadal można czuć się pod wpływem feromonów, nie przyciągając się żadnym zapachem. Bliskość jest kluczowym czynnikiem decydującym o tym, czy ktoś zostanie dotknięty feromonami, czy też nie. Na przykład feromony są obecne w naszym pocie. Zaczynają one oddziaływać na ludzi wokół nas, gdy są one uwalniane do powietrza.

Naturalne feromony mogą być wydzielane w celu wywołania różnego rodzaju zachowań, w tym szacunku, więzi, pobudzenia seksualnego, strachu i paniki. Ssaki wykrywają feromony przez narząd nosa zwany VNO (Vomeronasal Organ), który łączy się z podwzgórzem w mózgu. Feromony są również obecne w owadach, wyłącznie do komunikacji i kojarzenia.

Czym są feromony i co mogą zrobić
Wiele osób jest bardzo źle poinformowanych o feromonach i natychmiast powiązać feromony tylko ze zwierzętami, a to nie jest dokładne. Tak, zwierzęta wydzielają feromony i używają ich do komunikacji i ochrony swoich młodych przed drapieżnikami. Jednak feromony są tak samo powszechne u ludzi jak u zwierząt. Ludzie mogą zrobić o wiele więcej z feromonami niż zwierzęta, ponieważ rozumiemy, co robią i możemy je wykorzystać na naszą korzyść bardziej niż zwierzęta.

Ogólna zgoda co do feromonów jest taka, że mogą one wywoływać zachowania seksualne i mogą sprawić, że ktoś o przeciwnej płci stanie się bardziej atrakcyjny. Ludzie myślą, że feromony są czymś, co pomoże im znaleźć partnera. Choć może to być w kartach dla Ciebie, są inne rzeczy w sklepie. Feromony mogą zwiększać Twoje spotkania seksualne, ale mogą również wpływać na codzienne interakcje z osobami wokół Ciebie. Feromony mogą zrobić znacznie więcej niż możesz być tego świadomy i mogą mieć wpływ na wiele emocjonalnych i fizycznych aspektów ludzkiego życia.

Feromony są czymś więcej niż tylko chemikaliami. Są to dosłownie zapachy, których nie możemy poczuć. Choć nie możemy ich poczuć, działamy na nich. Jeden z nich może stać się całkowicie pozbawiony nieprzyjemnego zapachu innego, a większość czasu mylimy zapach z atrakcyjnością. Ten facet, którego zahaczyłeś w piątkowy wieczór po tym, jak spotkałeś go w barze, wylądował w twoim mieszkaniu, ponieważ w naturalny sposób przyciągał cię jego zapach, nie z powodu jego miłych oczu. Zarówno mężczyźni jak i kobiety ulegają zapachowi pożądania, nie zdając sobie z tego nawet sprawy.

Za naszymi feromonami i naturalnymi hormonami kryje się tak wiele mocy, że nie zdajemy sobie z tego sprawy. Używamy sztucznych zapachów, aby przyciągnąć innych, takich jak perfumy i kolonia. Ale istnieje kilka badań, które pokazują, że ludzie są bardziej przyciągani do naturalnego zapachu swojego partnera niż jakikolwiek rodzaj perfum czy kolonii. Para nie będzie kompatybilna, jeśli nie będą w naturalny sposób przyciągane do swoich zapachów. Dlatego tak ważne jest, aby pozwolić naszym naturalnym hormonom płynąć i nie maskować tego, co nasze ciała naturalnie robią, kiedy jesteśmy do kogoś przyciągani.

 

Czy feromony mogą pomóc w Pracy?

Reading Time: 2 minutesFeromon jest rodzajem środka chemicznego produkowanego przez zwierzę, który zmienia zachowanie innego zwierzęcia tego samego gatunku. Większość ludzi uważa, że feromony wpływają tylko na zachowania seksualne, ale w rzeczywistości mogą one wywołać wiele innych rodzajów zachowań. Feromony są chemikaliami stojącymi za naszymi interakcjami z otoczeniem i mogą wpływać na małe rzeczy, takie jak utrzymywanie kontaktu wzrokowego z kimś, a nawet uścisk ręki. Pracują one poprzez podświadomie wyzwalanie emocjonalnego połączenia w czyimś mózgu.

W przeciwieństwie do owadów, feromonalne zapachy u ssaków nie muszą być pachnące, aby mogły być odebrane. Nadal można czuć się pod wpływem feromonów, nie przyciągając się żadnym zapachem. Bliskość jest kluczowym czynnikiem decydującym o tym, czy ktoś zostanie dotknięty feromonami, czy też nie. Na przykład feromony są w naszym pocie. Zaczynają one oddziaływać na ludzi wokół nas, gdy są one uwalniane do powietrza.

Rodzaje feromonów

U ludzi istnieją cztery główne typy feromonów. Feromony Releaser są zazwyczaj związane z zachowaniami seksualnymi i wywołują szybką reakcję odbiorcy. Primer feromony trwają dłużej, aby uzyskać odpowiedź, ale może zmienić poziom hormonów i fizjologii reprodukcji. Feromony Signaler dostarczają informacji i umieszczają genetyczny wydruk zapachu. Feromony modulatorów mogą zmieniać lub synchronizować funkcje organizmu.

Feromony w miejscu pracySiła ludzkich feromonów wykracza daleko poza uwodzenie. Feromony mogą być wykorzystywane w pozytywny sposób w celu poprawy codziennego życia. Na przykład feromony mogą być stosowane w profesjonalnej atmosferze, jak w miejscu pracy. Pierwsze wrażenie nigdy nie zdarza się dwa razy, a feromony z pewnością mogą pomóc w zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia. W świecie zawodowym, podczas pierwszego spotkania z klientem lub współpracownikiem, pierwsze cztery sekundy interakcji są kluczem do stworzenia trwałego wrażenia. Feromony dają Ci siłę do poprawy tego, jak inni Cię postrzegają. Możesz poprawić swój wizerunek i zmaksymalizować otwartość pracowników i klientów. Możesz zwiększyć ich energię i entuzjazm.

Cząsteczki feromonu są uwalniane z Twojej skóry 24 godziny na dobę. Twoje ciało produkuje je naturalnie. Ale wyobraź sobie, czy mógłbyś dodać do swoich własnych feromonów, aby uczynić je potężniejszymi. Możesz mieć pozytywne spojrzenie każdego dnia i możesz czuć się tak, jakbyś miał kontrolę nad tym, jak ludzie wokół ciebie reagują na ciebie. I w pewnym sensie będziecie, ponieważ ludzie będą reagować na waszą pobojową naturę i język ciała.

Bazując na wieloletnich badaniach naukowych, istnieją produkty, które mogą poprawić Twoją codzienną produkcję feromonów, poprawić nastrój i poprawić relacje międzyludzkie.

 

Feromony w miejscu pracy

Kiedy używasz tych produktów, zobaczysz, jak zmieniają się ludzie wokół ciebie. Ludzie będą rozmawiać z Tobą więcej, częściej nawiązywać z Tobą kontakt wzrokowy i wyrażać więcej życzliwości niż zwykle. Ich język ciała ulegnie zmianie, a oni będą chcieli być wokół ciebie bardziej niż zwykle. To jest po prostu coś, co naturalnie dzieje się, gdy wydaje się silne feromony, a one pozostają w powietrzu.

Niektórzy ludzie produkują więcej feromonów niż inni. Czynnikiem może być wiek. Udowodniono, że osoby w wieku 20 i 30 lat produkują więcej feromonów niż osoby powyżej 40 roku życia. Zazwyczaj czyjaś produkcja feromonów spogląda w wieku 18 lat. Tak więc, jeśli masz 40 lat i czujesz się tak, jakbyś miał mniej pewności siebie i energii niż kiedyś, dodanie produktów feromonowych do swojej codziennej rutyny może być odpowiedzią. Podniosą Twoje umiejętności społeczne i sprawią, że interakcja z ludźmi nie będzie wymagała wysiłku.

Dodawanie feromonów do codziennego życia może być kluczem do sukcesu, w życiu osobistym i w miejscu pracy. Feromony dadzą Ci naturalną pewność siebie, której potrzebujesz, aby poprawić swoje ogólne życie.