Seksualny masaż – najlepsze sposoby na masaż erotyczny

Reading Time: 2 minutes

Jaki jest lepszy sposób, aby wzmocnić swoje życie seksualne, niż poprzez danie sobie nawzajem masażu eksperckiego (domowego)? Oto siedem kroków do najlepszego masażu, jaki kiedykolwiek dasz – i otrzymujesz. Najlepsza część: Ten zabieg spa dla par jest całkowicie bezpłatny!

Krok 1: Z partnerem leżącym na brzuchu, ogrzej ręce, pocierając je razem. Umieść je na swoim partnerze – jedną rękę na górnej części pleców, drugą na dole. Zostawcie tam swoje ręce na długi czas; to zaczyna waszego współmałżonka na drodze do całkowitego odprężenia.

Krok 2: Wcieraj niewielką ilość oleju w ręce, aby był ciepły. Powoli pocieraj ręce w górę i w dół całą tylną stroną partnera, najpierw ugniatając, a następnie wracając do góry i prowadząc mięsistą podstawą dłoni. Powtarzaj kilka razy, aż poczujesz, że ich mięśnie się rozluźniają.

Krok 3: Kontynuuj w dół do nóg długimi, powolnymi pociągnięciami. Nie zapomnij o stopach! Spędzaj czas delikatnie pocierając podeszwy, zaczynając od pięt i przesuwając się w dół i na zewnątrz do kulek stóp. Delikatnie holuj palce.

Krok 4: Przesuń do góry ramion. Użyj trochę dłoni krążącej po ramieniu i mięśniach przedramienia; następnie użyj kciuka do masażu pięt dłoni współmałżonka. Delikatnie wcieraj taśmę pomiędzy każdy palec, aby uwolnić się od stresu.

Krok 5: Poproś współmałżonka, aby przewrócił się i stanął za głową, masuj ich mięśnie barków ruchem ugniatającym. Kiedy poczujesz, że się rozluźniają, wejdź w nieco głębsze miejsce, gdzie czujesz węzły.

Krok 6: Nie można zakończyć masażu bez luksusowego karczowania głowy. Każdy, kto dostał masaż skóry głowy w salonie fryzjerskim wie, jak wspaniale się czuje. Końcówkami palców wykonaj małe kółeczka z przodu głowy, przesuwając się na zewnątrz za uszy i w dół do karku. Na koniec delikatnie drap głowę partnera od przodu do tyłu.

Krok 7: Przynieś małżonkowi szklankę wody (aby uwolnić toksyny) i pozwól mu odpocząć przez pięć minut. Ale nie pozwól, aby były zbyt wygodne…. teraz Twoja kolej!

8 sposób na lepszy nastrój przed stosunkiem, seksem

Reading Time: 2 minutes

Jesteś mistrzem żonglerki, ale między pracą, przyjaciółmi i rodziną, prawda jest czasami nooky jest ostatnią rzeczą na liście rzeczy do zrobienia. Cóż, nadszedł czas, aby odebrać życie seksualne z kręgosłupa i ogrzać rzeczy w sypialni (i prysznic, kuchnia, jadalnia….). Oto arkusz oszukiwać, aby uzyskać (i pozostać) w nastroju.
1. Zabawa z zabawkami

Panie, następnym razem, gdy twój facet idzie z psem lub bierze prysznic, weź te kilka minut, aby kopać w szufladzie goodie. Zacznij głowę od wibratora, a po powrocie zerwiesz mu ubranie.

2. Wypuść się

Pamiętamy szkołę średnią, kiedy to największy – w całym wszechświecie – świat robił się pod wybielaczami? Zakazuje się szybkiego pocałunku i zapewnia, że każdy pocałunek trwa co najmniej 10 sekund – nawet jeśli jest to tylko “do zobaczenia w ciągu pięciu minut” gładko.

3. Wynajmij seksowny film

To nie musi być porno – po prostu znajdź film, który ma gorącą scenę seksualną. Lubimy Y Tu Mama Tambien (języki obce i Diego Luna? Tak proszę!) i Unfaithful.

4. Fantazje

Zapisz swoje fantazje erotyczne i podziel się nimi między sobą. Teraz nie jest czas, aby być nieśmiałym – on będzie kochał słuchać Twoich wewnętrznych pragnień i będzie miał jeszcze lepszy czas, aby je urzeczywistnić.

5. Pobierz parę wodną

Nic nie mówi sexy lepiej niż być gorącym, mokrym, nagim i otoczonym parą. (Bonus: W tym samym czasie dostaniesz twarz!)

6. Zorganizuj prywatną “Noc Gry” dla dwojga

Noce w grach nie muszą być tylko łagodnymi nocami z deską Scrabble. Spice things up z Foreplay Connect, erotyczna gra, która zachęca, powiedzmy, do złego zachowania (tj. cztery z rzędu naprawdę wyniki). Albo spróbuj Sexopoly, z ryzykownymi i ryzykownymi kartami mówiącymi, abyś robił rzeczy jak zdejmowanie z zębów ubrań innego gracza. I naprawdę, każda klasyczna gra może być sexy dodając do niej słowo “strip” (striptiz Go Fish, ktoś?).

7. Traktuj go do Rubdown

Zacznij od ramion – on będzie tak w nią, a to sprawi, że się w nią wpadniesz. Zanim się o tym dowiesz, będziesz w nastroju na coś więcej niż tylko masaż stóp.

8. Weź Staycation

Hotele to nie tylko dobre miejsce na rodzinne wizyty i wakacje. Wybierz się na noc w miejscowym hotelu. Będziesz czuć się skandalicznie schodząc w cudzym łóżku, a znak “nie przeszkadzać” gwarantuje godziny nieprzerwanej przyjemności.

Dzięki trenerowi seksualnemu Kim Switnicki i Debby Herbenick, naukowcowi z Uniwersytetu Indiana i autorowi książki “Because It Feels Good”: Przewodnik po przyjemności seksualnej i zadowoleniu kobiety.

Aby uzyskać więcej wskazówek, wypróbuj Lasting, naukową aplikację wspieraną przez The Nest, poświęconą poprawie zdrowia Twojego małżeństwa lub związku.

Skutki długoterminowe używania fermonów

Reading Time: 3 minutes

Być może zastanawiasz się nad długoterminowym działaniem produktów feromonowych. Nie ma nic negatywnego, o co można się martwić – wszystkie efekty są pozytywne!

Twoje zdrowie osobiste może wzrosnąć, gdy dodasz feromony do swojego codziennego życia. Feromony dają Ci pewność siebie, dzięki czemu poszerzają Twoją pozytywną energię i poprawiają nastrój. Te aspekty stanowią ogromną część zdrowia osobistego. Wiele osób cierpi na depresję lub po prostu ma wiele negatywnych myśli w ciągu dnia. Feromony nie są lekiem, ale mogą dramatycznie pomóc ludziom poczuć się szczęśliwsi i mieć bardziej pozytywne spojrzenie na życie.

Feromony bezpośrednio wpływają na sposób, w jaki inni ludzie Cię leczą, co z kolei wpływa na sposób, w jaki traktujesz siebie. Trudno jest czuć się dobrze o sobie cały czas, więc normalne jest zwracanie się do innych w celu zwiększenia pewności siebie tu i ówdzie. Oczekujemy, że osoby, które są nam bliskie, sprawią, że poczujemy się lepiej, ale feromony sprawią, że zupełnie obcy ludzie sprawią, że poczujesz się dobrze o sobie. Ludzie ze wszystkich dziedzin życia zbliżą się do Ciebie w pozytywny sposób – w pracy, w szkole i w miejscach publicznych. Nie lekceważ siły zaufania!

Twoje życie miłosne również skorzysta na używaniu feromonów. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego związku, czy też budujesz na takim, który już posiadasz, feromony spowodują tylko pozytywne rzeczy.

Niektóre produkt pomogą Ci zbudować zaufanie do Twojego partnera i komunikować się na zdrowym poziomie. Pomogą Ci one komunikować się otwarcie i poczujesz się bardziej komfortowo wokół siebie. Będziesz również bardziej flirtowaty w przypadku stosowania feromonów. Ty i Twój partner możecie mieć wiele radości wypróbowując różne produkty i widząc, jak reagujesz i które z nich najbardziej lubisz. Kiedy Twoje życie miłosne staje się lepsze, czujesz się lepiej! Jeśli twój związek uderzył w szorstki patch i nie jesteś pewien, jak przyprawić rzeczy ponownie, nie patrzeć dalej. Albo, jeśli jesteś na początku związku i chcesz mieć trochę zabawy, te produkty pomogą Ci to zrobić.

Androstenon jest feromonem obecnym w pocie męskim i żeńskim. Jego aromat pełni ważną funkcję biologiczną. U mężczyzn feromon ten emituje sygnały o cechach alfa-męskich. Osobowości męskie liderów okazały się produkować więcej Androstenonu niż inne męskie typy osobowości. Niektóre kobiety są bardziej podatne na zapach Androstenonu niż inne. Chociaż feromon ten występuje zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, jest on głównie uważany za męski feromon z powodu agresywnej, zastraszającej aury, którą tworzy.

Androstenol jest naturalnym zapachem, który każdy ma, ale jest tak często zamaskowany z powodu dezodorantów, perfum i kolonii. Jednak gdy są emitowane i pachnące, ludzie przyznają, że są bardzo do niego przyciągani. Optymalizuje to naturalną atrakcyjność seksualną, ponieważ, cóż, jest to naturalne. Androstenol ma dwa rodzaje – 3 alfa i 3-beta. Chociaż te feromony mają podobieństwa, to jednak oba są różne i mają różny wpływ na ludzi.

Alpha Androstenol wzmacnia rozmowy poprzez płynny przepływ myśli. To może zwiększyć swoje umiejętności werbalne i może pomóc Ci stać się społecznym, otwartym, szczęśliwym i pewnym siebie. Ponadto, ten feromon jest czasami używany jako bufor wraz z bardziej agresywnymi feromonami, aby uczynić je mniej silnymi.

Beta Androstenol ma silne działanie. Osoba, która go pachnie, zwykle czuje głęboki związek z użytkownikiem od razu. Ten feromon sprawia, że ludzie ufają Ci i otwierają się na rzeczy, które zwykle ukrywają przed innymi ludźmi. Może on otworzyć drzwi do rozwoju silnych związków i więzi między mężczyznami i kobietami. Ten feromon może zdecydowanie poprawić Twoje relacje z innymi, ważnymi osobami. Jeśli czułeś się od siebie oddalony i nie wiesz dlaczego, ten produkt może to zmienić. Beta Androstenol może pomóc stworzyć naturalną więź między tobą a twoimi znaczącymi innymi.

Chociaż te feromony mają różne efekty, można je sparować razem, aby stworzyć wspaniałą kombinację. Istnieją produkty, które można kupić, które posiadają oba te feromony oddzielnie lub razem, ale połączenie Alpha i Beta Androstenol jest idealne w wielu sytuacjach.

Androstadienon naturalnie znajduje się w pocie mężczyzn i ma głęboki wpływ na emocje i zachowania mężczyzn i kobiet. Feromon ten znajduje się w wielu popularnych produktach higienicznych, takich jak płyny do mycia ciała i mydła. Kobiety, które używają produktów z androstadienonu zgłosiły efekty takie jak podwyższony nastrój i ulgę w stresie. Mężczyźni, którzy używają androstadienon produkty znaleźć, że daje im pewność siebie i pomaga im rozmawiać z kobietami. Dlatego androstadienon jest znany jako “love pheromone” przez wielu jego użytkowników. Jeśli szukasz do budowania i poprawy bieżących relacji, lub znaleźć nowy, ten feromon może pomóc Ci to zrobić.

Jak działają feromony

Reading Time: 2 minutes

Jak działają feromony?

Ostatnimi czasy w naszych drogeriach kosmetycznych i na przeróżnych stoiskach pojawiły się perfumy z dodatkiem feromonów. Taki produkt można również z powodzeniem zakupić przez Internet i w sprzedaży wysyłkowej. Producenci obiecują, że jest to prawdziwy hit, który powinien zrewolucjonizować stosunki damsko-męskie. Czym tak naprawdę są te feromony, których dodaje się do naszych kosmetyków?
Naukowcy przez lata obserwowali świat dzikich zwierząt i dostrzegli, że w szczególności ssaki porozumiewają się ze sobą za pomocą zapachów. Niekiedy potrafią się one odnaleźć z dużej odległości, wynoszącej nawet kilka kilometrów, właśnie dzięki substancjom zapachowym, jakimi są feromony płciowe. To właśnie dzięki takim feromonom dobierają się one również w pary i płodzą potomstwo. Badacze chcieli sprawdzić, czy również człowiek jako ssak ma taką zdolność do wydzielania tych substancji zapachowych. Okazało się, że owszem, potrafiliśmy i wydzielaliśmy kiedyś sporo feromonów płciowych, jednakże w procesie ewolucji zatraciliśmy nieco tę umiejętność. Dzisiaj niektórzy z nas nadal wydzielają feromony płciowe, jednak w znacznie mniejszym stopniu, niż kiedyś. Dlatego też często są one niewyczuwalne dla drugiej osoby. Wskazane jest więc wspomaganie się feromonami syntetycznymi.
Amerykańscy naukowcy przez wiele lat próbowali wytworzyć syntetyczny odpowiednik ludzkich feromonów płciowych. Udało się to po wielu latach badań w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Jednocześnie okazało się, że wytwarzanie feromonów płciowych wcale nie jest trudne, ani nie zabiera wiele czasu. Nie jest to również droga produkcja, dlatego można zastosować nawet masową skalę. Bardzo szybko uznano, że takie feromony płciowe syntetyczne będą doskonałym dodatkiem do kosmetyków zapachowych, ponieważ same są bezwonnymi substancjami zapachowymi. Dzięki temu, nie zmieniają one zapachu naszych ulubionych perfum, czy balsamu i nikt z otoczenia nie jest w stanie ich wyczuć, ani zauważyć.
Rozpoczęto więc masową produkcję zarówno perfum, jak i balsamów do ciała i żeli pod prysznic. Inne kosmetyki przeznaczone są dla kobiet, a inne dla mężczyzn, ponieważ działają na nas inne feromony. Męskie mogą zadziałać jedynie na kobiety i odwrotnie. Ta produkcja kosmetyków okazała się w Stanach Zjednoczonych prawdziwym hitem. Ostatnimi czasy takie kosmetyki dotarły również do naszego kraju, gdzie także cieszą się powodzeniem. Wiele osób uważa, że doskonale działają one w sytuacjach damsko-męskich i wspomagają pierwsze spotkania. Również osoby nieśmiałe chwalą sobie używanie kosmetyków z dodatkiem feromonów, ponieważ w znaczny sposób wpływają one na kontakty z otoczeniem. Przede wszystkim, inni zwracają na nie większą uwagę i sami zagadują oraz rozpoczynają rozmowę. Poza tym, osoba nieśmiała sama zaczyna czuć się dużo bardziej pewnie, kiedy widzi, jak pozytywnie reaguje na nią otoczenie. Co najważniejsze, takie kosmetyki z dodatkiem feromonów syntetycznych płciowych wcale nie są drogie. Kosztują one niewiele więcej lub tyle samo, co tradycyjne kosmetyki sprzedawane w drogeriach. Można je także kupować na mililitry, dzięki temu nie ma potrzeby kupowania na samym początku dużego opakowania. Można sprawdzić ich działanie i dopiero wtedy zdecydować się na większy zakup.

Jak uwodzić kobiety za pomocą feromonów

Reading Time: 3 minutes

Mam dla Ciebie wiadomości. To nie całkiem działa w ten sposób.

Nie zrozum mnie źle – feromony działają. Jednak nie wykonują wszystkich zadań. Pracują w tle. Pracują na poziomie nieświadomym. Przez większość czasu, kobiety nie będą miały pojęcia, dlaczego poziom podświadomej atrakcyjności przejawia się u ciebie. Szczerze mówiąc, kobiety nawet nie będą o tym myśleć. Będą myśleć o jednej rzeczy – o Tobie. Nie będą myśleć o tym, dlaczego. Nie dbają o to, dlaczego są do kogoś przyciągane. Troszczą się o to, do kogo są przyciągani.

Feromony Pracują na poziomie bez świadomości
Mając to na uwadze, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że feromony działają na poziomie bez świadomości. Pracują w tle. Nie skłonią kobiet do natychmiastowego zakochania się w Tobie.

Innymi słowy, zanim będziesz mógł uwieść kobietę z feromonami, musisz wygenerować poziom przyciągania. Bez tej atrakcyjności znajdziesz się w tym samym miejscu, w którym jesteś teraz – sam. Jeśli jesteś teraz szarpnięciem dla kobiet, żadna ilość feromonów nie zmieni tego.

Świadomy majątek
Ten przewodnik ma wszystko, co wiąże się z Twoją zdolnością przyciągania kobiet. Nie ma znaczenia, czy już ją znasz, czy nie.

W rzeczywistości, można być w strefie przyjaciół i te rzeczy będą nadal działać.

Są rzeczy, które możesz zrobić przed rozpoczęciem rozmowy, a następnie są rzeczy, które możesz zrobić później, aby utrzymać rozmowę w ruchu.

Zacznijmy od tego, czy my?

Podnieśmy poziom swojej atrakcyjności.

Co możesz z tym zrobić
Wiele można zrobić, aby uczynić siebie bardziej atrakcyjnym dla kobiet. Nie dzieje się to przez przypadek. Atrakcyjni mężczyźni idą z drogi, aby być atrakcyjni – i oni to wiedzą.

Mężczyźni, którzy wiedzą, że są atrakcyjni, są naturalnie pewni siebie, co może zwiększyć poziom ich atrakcyjności. Kobiety kochają mężczyzn, którzy są pewni siebie.

Oto siedem rzeczy, które możesz zrobić – zanim kiedykolwiek użyjesz feromonów – aby natychmiast sprawdzić, jak bardzo jesteś atrakcyjna dla kobiet.

Higiena osobista
Oczyścić się. Weź prysznic i upewnij się, że jesteś czysty. Noś dezodorant. Szczotkuj zęby. Użyj płynu do płukania jamy ustnej – dostaje rzeczy, których brakuje do mycia. Zatrzasnij paznokcie i upewnij się, że są czyste. Załóż czystą odzież. Upewnij się, że Twoje ubrania pasują do Ciebie. Jeśli chcesz, kupuj nowe ubrania. Wyjdź na zewnątrz, aby uzyskać fryzurę. Wiem, że te rzeczy wydają mi się podstawowe, ale wielu mężczyzn zaniedbuje podstawy. Nie troszczą się o siebie tak, jak powinni. Zadbaj o siebie do tego stopnia, że możesz patrzeć w lustro i wiesz, że wyglądasz dobrze.

Uśmiech
Kobiety kochają dobry uśmiech. W rzeczywistości, dobry, czysty uśmiech jest zaraźliwy. Obserwuj – kiedy uśmiechasz się do kobiety, istnieje szansa, że uśmiechnie się ona do tyłu. Upewnij się, że to prawdziwy uśmiech. Twoim celem końcowym może być jej schować się do łóżka, ale to nie będzie działać, jeśli ona myśli, że perwersja tylko próbuje spojrzeć na jej cycki. Możesz sprawić, że Twój uśmiech stanie się o wiele bardziej autentyczny, robiąc to powoli. Uśmiechy w ciągu kilku sekund nie czują się autentyczne. Czują się bardziej jak uprzejma uprzejmość. Co więcej, ułamkowe sekundy uśmiechu nie wytrącają pewności siebie. Nawiąż kontakt wzrokowy. Daj jej znać, że patrzysz na nią, a nie na jej cycki.

Użyj swojego psa
Uwodzić kobiety z feromonamiTo łatwiej powiedzieć niż zrobić – jestem w pełni świadomy, że nie można po prostu chodzić do baru, gdy idziesz swoim psem. Ale oto jak to działa. Kobiety są naturalnymi opiekunami. Jakkolwiek może to brzmieć seksistowsko, kobiety nie są dla mężczyzn. Biologicznie rzecz biorąc, kobiety są wyposażone tak, aby mogły być matkami – jest to pielęgnująca rola w każdym gatunku. Kiedy widzi, że masz zdrową relację z psem, który przejmuje tendencje pielęgnacyjne. O wiele bardziej prawdopodobne jest, że dostaniesz numer telefonu kobiety, gdy idziesz z psem, niż jesteś z psem sam. Jeśli nie masz psa, idź go w schronisku dla bezdomnych, takim jak Stowarzyszenie Humanitarne. To praca, a psy mogą być drogie. Jeśli jednak Twoim celem jest przyciągnięcie kobiety, to żadna kwota pieniędzy nie może jej kupić. Statystyki mówią, że kobiety trzykrotnie częściej podają Ci swój numer telefonu, gdy idziesz z psem, niż gdybyś nie chodził z psem. W końcu jak możesz chodzić z psem, jeśli go nie masz?

Wstań prosto
Jedną z cech pewności siebie jest szacunek do samego siebie. Mężczyźni, którzy okazują szacunek dla samego siebie, są postrzegani jako pewni siebie. O tak – oni również stoją prosto. Ćwicz dobrą postawę. Mężczyźni, którzy są slouching z zakrzywionym plecami i patrząc w dół na ziemię nie są atrakcyjne. Jest to podstawowy język ciała 101. Jeśli potrzebujesz pomocy, zwróć uwagę na brodę. Kiedy próbujesz porozmawiać z kobietą lub próbujesz nakłonić kobietę do spojrzenia na ciebie, trzymaj swój podbródek w górze. Przekonasz się, że w naturalny sposób staniesz prostszy.

Daj sobie cień 5-godziny
Jest coś w cieniu o piątej godzinie, który napędza kobiety orzechy. Cień o godzinie piątej to nazwa tego, co masz, gdy nie golisz się przez 10 dni. Skończysz na ściernisku. Dla wielu mężczyzn jest to łatwe – my

Jak te produkty mogą wpływać na mężczyzn i kobiety

Reading Time: 2 minutes

feromony Produkty feromonowe Te produkty feromonowe są wytwarzane specjalnie z myślą o mężczyznach i kobietach. Istnieją znaczące różnice między produktami, ponieważ mężczyźni i kobiety doświadczają bardzo różne wyniki od feromonów. Hormony, które produkują mężczyźni i kobiety są bardzo różne, więc obie płcie będą miały różne doświadczenia z feromonami.

Podczas korzystania z feromonów, mężczyźni czują się bardzo silne i otrzymują dużo uwagi. Zazwyczaj kobiety wahają się podejść do mężczyzn w miejscu publicznym, takim jak restauracja lub bar, ale ten czynnik zmienia się, gdy mężczyźni używają feromonów. Hormony są bardzo silne substancje i mogą naprawdę stworzyć otwarty klimat między płciami.

Kobiety czują się bardzo otwarte, gdy używają feromonów. Czasami trudno jest kobietom otworzyć się i czuć się komfortowo, spotykając się z ludźmi po raz pierwszy, czy to na pierwszy dzień czy w miejscu pracy. Produkty feromonowe, które są przeznaczone dla kobiet są przeznaczone do tych wokół kobiet czuć się komfortowo i przyciągnąć do nich.

Pewność siebie jest czymś, co obie płcie czują podczas używania feromonów. Nie ma wątpliwości co do tego, że używanie tych produktów natychmiast da Ci aurę zaufania. Będziesz czuć się lepiej o sobie zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Będziesz wiedzieć, że ludzie są przyciągani do Ciebie, i będziesz w stanie obsłużyć uwagę, że jesteś przewidywania. Nie ma nic lepszego niż zwiększenie pewności siebie. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, jak bardzo brakowało Ci zaufania, zanim wypróbujesz te produkty.

Oprócz oczywistych reakcji fizycznych, które mężczyźni i kobiety wywołują przy użyciu feromonów, istnieją inne reakcje, które nie są tak oczywiste. Obie płcie doświadczają reakcji fizjologicznych i neurologicznych.

Wzrost fizjologicznego pobudzenia w badaniach nad feromonami jest skutecznie mierzony poprzez wzrost przewodnictwa skóry i obniżenie temperatury skóry. Przeprowadzono wiele badań, które wskazują na ogromny wzrost wzorców pobudzenia u kobiet. Postrzeganie pobudzenia u kobiet i mężczyzn jest rzeczywiście bardzo podobne – zazwyczaj zarówno mężczyźni jak i kobiety doświadczają zwiększonego pobudzenia podczas stosowania feromonu.

Po prostu wąchanie niektórych feromonów zwiększa poziom hormonu kortyzolu u kobiet, jak wykryto w ślinie. Kortyzol jest zwykle uwalniany, gdy osoba doświadcza szczytu adrenaliny i wpływa na poziom serotoniny w mózgu. Miałoby to wpływ na nastrój i zwiększa pobudzenie seksualne i fizjologiczne.

Badania funkcjonalnego obrazowania mózgu pokazują, jak dokładnie mózg jest aktywowany podczas przetwarzania feromonów przez osobę. W przeciwieństwie do stymulacji powszechnych zapachów, feromony są wykrywane w wąsko dostrojonych receptorach i aktywują reakcje seksualne w mózgu. Aktywacja podwzgórza jest typowa dla zwykłych zapachów, ale jest zwiększona, gdy feromony są wyczuwalne. Różnica pomiędzy aktywacją mężczyzn i kobiet jest zgodna z teoriami dotyczącymi obszarów dimorficznych płciowo, związanych z płcią.

Wszystkie regiony, które są wywoływane przez feromony w mózgu znajdują się w podwzgórzu, strukturze wysoce zaangażowanej w fizjologiczne pobudzenie kontrolowane przez autonomiczny układ nerwowy. Ten obszar mózgu reguluje również gospodarkę hormonalną. Podwzgórze ma wiele regionów dimorficznych płciowo, ale różni się wielkością zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Na przykład, jądro przedoptyczne (aktywowane u kobiet) jest dwukrotnie większe u mężczyzn.

Czym są feromony?

Reading Time: 2 minutes

Z pewnością zastanawialiście się już wielokrotnie, w jaki sposób zwrócić na siebie baczniejszą uwagę otoczenia. Oprócz doboru odpowiedniego ubrania niezwykle istotna jest higiena osobista oraz naturalna asertywność. Nawiązywanie relacji interpersonalnych w sposób łatwy i intuicyjny jest podstawą sukcesu zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Okazuje się, że można sobie pomóc w tych aspektach w sposób znaczący stosując związki zwane feromonami.

Czym są tak naprawdę feromony?

Każdy organizm żywy wytwarza feromony, czyli związki chemiczne, które wywierają duży wpływ na przedstawicieli tego samego gatunku. Jest to swoisty przekaz informacji, charakterystyczny dla danego gatunku. A co się dzieje w przypadku człowieka? Badania naukowe dowiodły istnienie ludzkich feromonów, takich jak androsteron, androstenon i androstenol, które charakteryzują się ogromnym wpływem na podejmowane przez nas decyzje dotyczące doboru właściwego partnera życiowego. Wykorzystaj lepiej swój potencjał Feromony to nie tylko bardziej optymalne wykorzystanie potencjału płciowego.

Dlaczego warto skorzystać z feromonów?

Związki te spełniają swoją rolę również w nawiązywaniu kontaktów oraz kształtowaniu naszego wizerunku z perspektywy otoczenia. Kształtowaniu we właściwym kierunku – poprawimy dzięki nim komunikację na gruncie prywatnym i biznesowym. Dzięki swojej intensywności oraz składowi chemicznemu feromony jako związki bezzapachowe działają na naszą podświadomość, przez co jest możliwe ingerowanie w takie struktury jak wywoływane pierwsze wrażenie i ocena naszej osoby. Zwiększamy swoją atrakcyjność podczas komunikacji, w dodatku jesteśmy odbierani w sposób bardziej pozytywny.

Poznaj moc fermonów

Feromony to także droga w kierunku zwiększenia wiarygodności oraz poziomu zaufania, którymi obdarzają nas osoby nawiązujące z nami relacje. Katalizator, a nie złoty środek Pamiętajmy jednak, że w przyrodzie nie istnieje złoty środek, który za jednym dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieni nas z cichej i skrytej osoby w bawiącego tłumy wodzireja. Feromony stanowią swego rodzaju katalizator, który pomaga nam osiągnąć zamierzony cel, jednak bez pracy nad samym sobą okażą się one nieskuteczne. Dbaj o siebie, doskonal swoje umiejętności w nawiązywaniu kontaktów, bądź asertywny, a z pewnością przy pomocy feromonów wydobędziesz drzemiący w Tobie…

Jak kupić seksowną bieliznę, która pasuje do Twojego kształtu ciała

Reading Time: 2 minutes

Niedawno wydarzyło mi się coś naprawdę dziwnego. Zauważyłam, że moje ubrania zaczynają czuć się nienaturalnie ciasne. Sukienki, które kiedyś pięknie na mnie wyglądały, zaczęły wisieć na moim ciele w niewygodny sposób. Zacząłem inaczej patrzeć na swoje ciało, co sprawiło, że czułem się przygnębiony. Im bardziej przygnębiony czułem się przygnębiony, tym bardziej zwracałem się do jedzenia dla ukojenia i jestem pewien, że możesz sobie wyobrazić resztę…. Zawsze byłem jedną z tych osób, które mogły jeść, co im się podobało i nigdy nie wkładały funta. Jednak w miarę zbliżania się średniego wieku było jasne, że tak już nie jest.

Wcześniej byłam dumna z mojej szczupłej sylwetki w kształcie gruszki i ubrana w sposób, który schlebia kształt mojego ciała. Obserwując jak moje ciało zmienia się z gruszkowego na jabłkowy, ubrania, które mnie wcześniej schlebiały, nie tnie musztardy. Jako pisarka i entuzjastka bielizny, było całkiem jasne, że moja kolekcja bielizny również wymaga natychmiastowego remontu. Wszakże zmiana kształtu ciała jest całkowicie normalna w miarę starzenia się kobiet. Ale aby dostosować się do tych zmian i nadal dobrze czuć się w naszym ciele, czasami musimy przemyśleć zasady naszych osobistych szaf, aby znaleźć bieliznę idealną dla kształtu naszego ciała.

Ubranie, aby dopasować się do kształtu ciała
Jak kupić seksowną bieliznę, która pasuje do Twojego ciała? Jeśli czytasz ten artykuł na temat dojazdu do pracy lub przerwy na lunch, rozejrzyj się wokół! Każda osoba w pobliżu wygląda zupełnie inaczej. Te same zasady obowiązują przy zakupie bielizny. Patrzę na piękne kobiety modelujące bieliznę na stronach internetowych i na targach i wiem, że strój nie będzie na mnie wyglądał tak samo. W tym samym tchu, to, co wygląda dobrze na moich znajomych będzie wyglądać na mnie zupełnie inaczej, ale to nie jest zła rzecz! To, co ma największe znaczenie przy wyborze bielizny, to fakt, że wybór cech jest bardziej płaski w stosunku do sylwetki.

Istnieje wiele różnych rodzajów kształtów ciała. Jednak omówię tylko cztery główne rodzaje kształtu ciała, ponieważ uważam, że oferują one cechy, z którymi każda kobieta może współgrać. Postępując zgodnie z kilkoma prostymi zasadami, zakupy na pochlebną bieliznę są dziecinnie proste.