W drodze ❤️ opowiadanie erotyczne

Reading Time: 3 minutes

❤️ opowiadanie erotyczne

Moja kuzynka wychodziła za mąż. Cóż było robić nic innego jak tylko udać się na ślub. Znałyśmy się od dawna i razem spędzałyśmy kiedyś mnóstwo czasu. Jednak od dwóch lat jak poszłam na studia spotykałyśmy się coraz rzadziej. Oczywiście chciałam być na jej ślubie, szkoda tylko ze akurat na dzień ślubu wybrała pewna czerwcowa sobotę akurat w trakcie mojej sesji. Rodzinka pojechała dzień wcześniej na ślub a ja musiałam jakoś się starać żeby dojechać na imprezę w sobotę. Cały szkopuł polegał na tym ze nie miałam własnego środka lokomocji i ze niezbyt wiedziałam gdzie ten ślub będzie. Oj jakaś tam dziura. Miałam jednak nadzieje ze środki komunikacji państwowej mnie nie zawiodą i o 5 rano wsiadłam w autobus. W sumie miałam do przejechania jakieś 400 kilometrów. Pierwszy etap podróży minął dosyć szybko i przyjemnie. O 11 byłam w miejscowości gdzie miałam ostatnia przesiadkę i stamtąd już tylko 25 km. Jakie było moje zdziwienie kiedy dowiedziałam się ze najbliższy autobus do tej dziury odchodzi o 18.00 czyli godzinę po rozpoczęciu uroczystości. Nie pozostało mi nic innego jak tylko iść na stopa. Troszkę czasu minęło zanim znalazłam właściwą drogę i cierpliwie czekałam aż ktoś mnie podwiezie. Czekałam tak i czekałam a tu już pierwsza po południu a na mało ruchliwej drodze jakoś nikt nie chce mnie zabrać. Już traciłam nadzieje na zdarzenie na ślub mimo, ze było jeszcze sporo czasu. Wreszcie zatrzymała się jakaś dobra dusza.

– Daleko?

Powiedziałam, gdzie chce jechać, a on tylko wzruszył ramionami i powiedział dokąd jedzie i jak chce to może mnie zabrać. Oczywiście uradowana wsiadłam. Jechałyśmy i nawet milo się nam rozmawiało. Tylko ze jakoś zdawało mi się ze jedziemy już za długo. Wreszcie nie wytrzymałam i zapytałam.

– Daleko jeszcze?

– Nie mam pojęcia pierwszy raz jadę ta trasa.

– A może masz mapę.

– Jest w schowku.

Szybko znalazłam interesującą mnie miejscowość. Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się ze nie jadę dobra droga. Znajdowałam się dokładnie na równoległej drodze i zamiast przybliżać się do celu podróży z każdym kilometrem oddalałam się.

– No to pięknie teraz już na pewno nie zdarzę na ślub.

– Jak ci bardzo zależy to mogę cię zawieść na miejsce.

– Naprawdę uradowałam się to było by wspaniale.

– Bardzo ci zależy?

– Tak.

– Wiec dobrze, zawiozę cię. A co otrzymam w zamian?

– A co byś chciał?

– No wiesz i to mówiąc położył rękę na moim kolanie.

Prawdę mówiąc nie wiedziałam jak na to zareagować. Z jednej strony bardzo chciałam być na ślubie, z drugiej nie chciałam wyjść na dziwkę, a tak naprawdę to już dawno nie byłam z facetem i poczułam mrowienie w cipce. Popatrzyłam się na mojego kierowcę i zdecydowałam się, leciutko skinęłam głową na zgodę. On się uśmiechnął. Zapalił samochód i ruszył w drogę.

– Poszukamy jakiegoś zacisznego miejsca. Popieść troszkę mojego przyjaciela.

On jechał, a ja przez spodnie masowałam jego kutasa. Poczułam jak rośnie. Prawdę mówiąc nawet zaczęło mi się to podobać. Po chwili wjechał w las i zatrzymał samochód. Przychylił się do mnie i pocałował mnie delikatnie w usta. Po chwili nasze języki spotkały się. Całował wspaniale. Dotykał moich piersi.

– Może przeniesiemy się na łono natury.

Nie miałam nic przeciwko i po chwili całowałyśmy się przed samochodem.

– Pokaz mi wreszcie co skrywasz pod ta bluzka.

Szybko zdjęłam bluzkę i on zaczął gładzić moje piersi przez stanik. Czułam jak brodawki mi twardnieją. Nie trwało to długo kiedy poczułam jak rozpina mi biustonosz i po chwili całuje moje brodawki, sutki. Czułam się wspaniale, a jednocześnie cala sytuacja podniecała mnie w sposób dodatkowy. On macał mój tyłeczek. Szepnął mi do ucha:

– Zdejmij spodnie.

Z uśmiechem na ustach zdjęłam je. On w tym czasie sam tez się rozebrał i obydwoje byliśmy tylko w majtkach widziałam jak jego kutas pręży się. Podszedł do mnie i uklęknął tak ze jego twarz była na wysokości mojej cipki. Pocałował ja i zdjął majteczki. Stałam przed nim naga a on cudownie mnie lizał. Nie wiem ile czasu to trwało ale dla mnie była to cala wieczność. Przeżyłam cudowny orgazm.

– No dobrze twoja kolej.

Oczywiście klęknęłam przed nim zdjęłam jego majtki i wzięłam kutasa do buzi. Nie pozwolił mi jednak na długą prace. Widocznie nie chciał jeszcze kończyć.

– Połóż się na masce samochodu.

Posłusznie uczyniłam to co chciał i wystawiłam dla niego tyłeczek. On podszedł i wszedł we mnie od tylu. Miał cudownego chuja. Wypełniał cala maja cipkę. Pieprzył mnie powolnymi ale bardzo głębokimi ruchami. Naprawdę dawno mnie nikt tak nie zerznął. Byłam szczęśliwa. Sama nie wiem dlaczego ale bardzo szybko doszłam. Po chwili poczułam jak jego sperma obija się o ścianki mojej cipki. To było cudowne. Potem szybko ubrałyśmy się i już o 3 byłam u celu podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *